Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Ferie zimowe.

Ferie zimowe.

 

    Ferie zimowe w mieście nie muszą być nudne.

    Wiele osób co roku spędza ferie zimowe w mieście i wiele osób nie znosi wręcz zimy i mrozu, dlatego spora część ludzi pozostaje we własnym mieście lub wyjeżdża do sąsiedniego miasta.

    Ferie w mieście zapewniają atrakcje w ciepłych pomieszczeniach, a transport z jednego punku rozrywek do kolejnego, zapewnia nam ogrzewana komunikacja miejska lub własny klimatyzowany samochód. Miasta atrakcyjnie turystycznie są przygotowane na przyjazd turystów i nikt się nie nudzi. Kluby rozrywkowe zapewniają zabawę, a ośrodki rekreacyjne czekają na klientów, natomiast repertuary kin i teatrów są dostosowane do spodziewanej liczby turystów.

    Niezwykle ciekawym miejscem do spędzania ferii zimowych jest historyczne miasto Koln w Niemczech, ponieważ oprócz kultowych lokali rozrywkowych, znajdziemy tam gotycką Katedrę ze srebra, którą wpisano do listy cudów świata, jako osiągnięcie architektoniczne. Nieopodal Katedry w Koln, możemy zwiedzić Muzeum Starożytne, które w swoich eksponatach posiada dowody istnienia cywilizacji germańskiej na tym terenie już w czasach starożytnych. Można tam zobaczyć na własne oczy munie kilku starożytnych monarchów, w tym mumię Tutenchamona, najmłodszego monarchy tamtego okresu. Miasto posiada także zabytkowy dworzec z okresu romańskiego o imponującym wyglądzie. Wszystkie te atrakcje skupione są na jednym terenie, który łatwo przemierzymy na piechotę.


Głosuj (0)

15:35:31 17/01/2015 [Powrót] Komentuj