Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Trudy podróży.

Trudy podróży.

 

   Największy pech w podróży, to przegapić godzinę odjazdu naszego środka komunikacji, zwłaszcza jeśli był on już wcześniej zarezerwowany.

 

    Wiele osób w obawie przed spóźnieniem się na zarezerwowany pociąg lub autobus nie dokonuje rezerwacji, ani wcześniejszego wykupu biletu, żeby w razie spóźnienia nie biec, ani nie rozpaczać.

    Większość klientów firm transportowych przychodzi w ostatniej chwili tuż przed odjazdem wybranego transportu i wtedy też wykupuje właściwy bilet. Gorzej rzecz się ma w przypadku transportu lotniczego, tutaj nie można przybiec w ostatniej chwili, ani nie da się uniknąć wcześniejszej rezerwacji miejsc i zakupu biletu. Podróż samolotem musi być dokładnie zaplanowana z dużym wyprzedzeniem czasowym.

    Jedynym rozwiązaniem dla spóźnialskich i pechowych jest stawienie się w miejsce odlotu samolotu około dwu godzin wcześniej i spokojne oczekiwanie na odlot w poczekalni. W przypadku podróży pociągiem lub autokarem proponujemy nieco mniejszy zapas czasowy, a więc stawienie się na dworcu jedną godzinę wcześniej. Ważne jest także zabranie ze sobą zegarka i obserwowanie go przez cały czas trwania oczekiwania na odjazd naszego środka lokomocji.

    Podczas planowania naszej podróży należy oprócz dokładnego zapoznania się z rozkładem jazdy wybranego przez nas środka transportu, spisać sobie lub nagrać w przeglądarce internetowej swojego tabletu lub smart-fona rozkład jazdy naszych środków transportu na trasie jaką planujemy przemierzyć. Taką pomoc uzyskacie na stronach internetowych lotnisk i dworców. Odpowiedni informator dla firmy kolejowej PKP znajdziecie tutaj na stronie PKP.

    Dokładne zapoznanie się z rozkładami naszego transportu wyeliminuje ewentualne pomyłki i spóźnienia.

 Głosuj (0)

16:12:42 13/01/2015 [Powrót] Komentuj