Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Dzisiejsza pogoda w parku.

Dzisiejsza pogoda w parku.

    Tak wygląda Park Wiślany w tej chwili.

    Postanowiłam zaprezentować Państwu zdjęcie, które zrobiłam osobiście przed jakąś godziną, bo myślę, że ta roślinność nie przypomina zwykłej wrześniowej roślinności, jaka znajduje się w parkach w inne wrześniowe popołudnia lat poprzednich. Dzisiejsza temperatura podobałaby się nam i w lipcu. Wszyscy przechodnie chodzą w bluzkach z krótkimi rękawami, dzieci biegają bez kurtek i można swobodnie ubrać letnie buty.

    Możecie ubrać się "jak na lato" i pójść posiedzieć w parku. Jest tam w tej chwili sporo spacerowiczów, więc nie tylko ja zauważam uroki dzisiejszego parku, który ma dziś więcej zwolenników niż zwykle.

    Jest naprawdę przyjemnie, więc nie siedźcie w domach.

    Fotografia krzaku chyba Was wystarczająco przekonuje, bo są na nim prawdziwe kwitnące kwiaty, o jakie ciężko zwykle we wrześniu. W miejscu, w którym siedzę jest więcej takich kwitnących krzaków, a oprócz nich są też kwitnące w kolorze żółtym kwiatki zasadzone na dużym klombie w centralnej części parku, a liście na drzewach i trawa, także nie spodziewają się jesieni.

    Zapraszam na wycieczkę do parku.


Głosuj (0)

16:41:38 18/09/2014 [Powrót] Komentuj