Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Parki miejskie.

Parki miejskie.

    Park w centrum...

    ...Jest niewątpliwą atrakcją.

    Warto przypomnieć sobie o parkach, ponieważ jesteśmy chyba zbyt przyzwyczajeni do tego, że są, że zapominamy o nich i o tym po co są.

    Park może stać się równie atrakcyjnym miejscem wycieczki niemalże "turystycznej" co odległa kraina i mamy do niego blisko. Dlatego jeśli nie mamy możliwości wyjazdu w miejsce turystyczne możemy ubrać się, spakować przekąski i wybrać się do parku. Wystarczy kilka minut, aby znaleźć się w świecie przyrody, który żyje własnym życiem. To niezwykłe miejsce w centrum pełnym hałasu i spalin prowadzi zwyczajne przyrodnicze życie. Znajdziemy tam oprócz szeregu drzew i krzewów, różnego rodzaju ptaki, a nawet jeże i wiewiórki. Być może ci właśnie mieszkańcy parku od lat przyciągają spacerujących przechodniów, dzieci bawią się na spacerach z matkami, a emeryci spędzają czas na przesiadywaniu na ławkach.

    Wiele miast i miasteczek posiada bardzo bogatą i rozwiniętą strukturę parków, o które o dziwo Wszyscy dbają. Nikt nie wyobraża sobie miejsc na świecie bez roślin i zwierząt na terenach, na których zawsze żyły.

    Zapraszamy i Was czytelników blogów z laptopami na spacer po parku.


Głosuj (0)

19:09:12 16/09/2014 [Powrót] Komentuj